200 tisíc Kč ihned, již při zadání prodeje domu nebo bytu

Vážení klienti,
pokud nám zadáte prodej Vašeho domu, bytu v Brně a okolí do 25 km exluzivně (výhradně), poskytneme Vám půjčku ve výši až 200 tis. Kč.


Tato akce se týká bytů a domů v osobním vlastnictví v Brně a okolí do 25 km. Případně i jiných nemovitostí v jiných lokalitách po dohodě s námi.

Jak postupovat?

  • Zavolejte na naši bezplatnou linku 800 900 022 nebo tel. 542 213 207 (8), popř. zašlete e-mail na reality@e-finance.cz, kde si dohodnete schůzku s naším realitním makléřem.
  • Náš realitní makléř se s Vámi sejde ve Vámi nabízené nemovitosti, kde Vám vysvětlí smlouvu o zprostředkování prodeje bytu a smlouvu o půjčce, pořídí nezbytnou fotodokumentaci nemovitosti.
  • Naše právní oddělení připraví do 2 dnů smluvní dokumenty o půjčce, které podepíšete a na základě těchto podepsaných smluv Vám vyplatíme v hotovosti nebo na Váš účet částku až 200 tis. Kč.
  • Jakmile najdeme kupujícího, zpravidla do 2 měsíců, naše právní oddělení nachystá veškeré smluvní dokumenty nutné k prodeji nemovitosti.
  • Až Vám bude uhrazena cena za prodej nemovitosti, uhradíte nám poskytnutou půjčku. 

Půjčka je poskutnuta na dobu 1 roku a je úročena ročním úrokem ve výši 18 %. Většina nemovitostí s reálně nastavenou cenou se však prodá do 6 měsíců, tzn. že skutečně zaplacený úrok bude pouze za maximálně půl roku tzn. 9 %.

Na spolupráci s Vámi se těší tým e-Finance Reality.