Zprostředkovatelská činnost

Potřebujete prodat svoji nemovitost nebo nějakou koupit? Hledáte nebo nabízíte pronájem a chcete spolupracovat se silným a profesionálním partnerem v oblasti realit? Společnost e-Finance, a.s., realitní divize působí na trhu realit již více než 20 let a na svých realitních serverech nabízí prostor pro zájemce o prodej nebo nákup rozličných typů nemovitostí včetně pronájmů.


V případě výhradní spolupráce s naší RK Vám nabízíme následující služby. Součástí této služby je i náš Žurnál e-Finance, což je realitní katalog s nabídkami a poptávkami, vycházející každý druhý měsíc a distribuovaný po celé jižní Moravě v nákladu 115 000 výtisků v tiskovinách i samostatně.


Máme pro Vás k dispozici celý právní tým, který Vám poskytne právní poradenství k Vaší konkrétní situaci a v případě úspěšného zprostředkování zařídíme všechny potřebné právní záležitosti od rezervační smlouvy přes přípravu smlouvy o budoucí kupní smlouvě, kupní smlouvu, návrhu na vklad do katastru nemovitostí až po pomoc s přípravou daňového přiznání pro platbu daně z nabytí nemovitosti.


Využijte naše mnohaleté zkušenosti v oblasti realit, zajistíme Vám prodej Vaší nemovitosti rychle, bezpečně a profesionálně. Zavolejte nám na 515 555 555 nebo nás navštivte v sídle naší společnosti.


Dokumenty ke stažení

Práva a povinnosti převádějícícho stanovená právními předpisy
Ceník realitních služeb e-Finance, a.s.